Kā izvēlēties seifu?
Ko plānojat glabāt seifā?
Kad būsiet izlēmuši, ko glabāsiet seifā, varēsiet pareizi izvēlēties seifa izmēru, tipu, slēdzeni un drošības līmeni.
Kādam būtu jābūt Jūsu seifa izmēram?
Vispārējais noteikums ir šāds – pēc iespējas vienmēr izvēlieties lielāku seifu, nekā Jums sākumā liekas vajadzīgs.
Kādas drošības prasības?
Seifs aizsargā ne tikai pret zādzībām, bet arī pret ugunsgrēku. Jo dārgākas lietas Jums ir, attiecīgi jāizvēlas arī drošāks seifs.
Kur uzstādīsiet seifu?
Pastāv trīs seifu tipi pēc to uzstādīšanas veida: novietojams uz grīdas, iebūvējams sienā un grīdā.
Kādu izvēlēties seifa slēdzeni?
Populārākie seifi ar atslēgas tipa slēdzeni, mehānisko koda un elektronisko slēdzeni vai seifi ar dubultām slēdzenēm. Mūsdienās labākais risinājums – ar elektronisku slēdzeni slēdzami seifi.
Izvēles gids

Esam uzticami

Uzņēmums darbojas jau kopš 1998. gada 4.jūnija. Sešpadsmit gadu darbības laikā veiksmīgi attīstījāmies un augām, neskatoties uz pasaules ekonomiskās krīzes periodu. Pirmie seifi tika pārdoti 1998. gadā, un kopš tā laika pārdotie seifi ir skaitāmi desmitiem tūkstošu. Esam apmeklējuši vairākas izstādes, daudzus seifu ražotājus. Mēs uzskatām, ka esam profesionāļi un varam saviem klientiem piedāvāt tikai augstas kvalitātes seifus no Eiropā un pasaulē atzītiem ražotājiem un par labāko cenu. 2014. gadā kompānija Creditinfo mums piešķīra "SPĒCĪGĀKIE LIETUVĀ" sertifikātu, ko saņem tikai 3% finansiāli spēcīgākie Lietuvas uzņēmumi. Tadēļ variet justies pārliecināti, ka pērkot seifu pie mums Jūs neriskējat, mēs izpildīsim visas savas saistības.

 

Atgriezties augšā