Kā izvēlēties seifu?
Ko plānojat glabāt seifā?
Kad būsiet izlēmuši, ko glabāsiet seifā, varēsiet pareizi izvēlēties seifa izmēru, tipu, slēdzeni un drošības līmeni.
Kādam būtu jābūt Jūsu seifa izmēram?
Vispārējais noteikums ir šāds – pēc iespējas vienmēr izvēlieties lielāku seifu, nekā Jums sākumā liekas vajadzīgs.
Kādas drošības prasības?
Seifs aizsargā ne tikai pret zādzībām, bet arī pret ugunsgrēku. Jo dārgākas lietas Jums ir, attiecīgi jāizvēlas arī drošāks seifs.
Kur uzstādīsiet seifu?
Pastāv trīs seifu tipi pēc to uzstādīšanas veida: novietojams uz grīdas, iebūvējams sienā un grīdā.
Kādu izvēlēties seifa slēdzeni?
Populārākie seifi ar atslēgas tipa slēdzeni, mehānisko koda un elektronisko slēdzeni vai seifi ar dubultām slēdzenēm. Mūsdienās labākais risinājums – ar elektronisku slēdzeni slēdzami seifi.
Izvēles gids

Privātuma politika

www.saffort.lv - tīmekļa vietnē mēs iepazīstinām ar kompānijas UAB „Dremler“ darbību un pārdodamo seifu daudzveidību.

Mūsu darbība ir balstīta uz šiem konfidencialitātes principiem:

1. Droša personiskās informācijas apstrāde:

  • Mēs cienām Jūsu privātumu un esam apņēmušies ievērot LR Personu datu aizsardzības likumu un citus tiesību aktus, kas regulē personas datu apstrādi;
  • Katram lietotājam, kas izmanto e-veikala pakalpojumus, mēs nodrošinām personas datu drošību;
  • Mēs, tāpat kā daudzi internetveikali, apkopojam informāciju par mūsu apmeklētājiem. Pārlūkojot mūsu tīmekļa vietni, tiek fiksēta Jūsu IP adrese, pieslēgšanās laiks, lappušu norādes, kuras esat apmeklējuši un arī cita informācija, ko mums sniedz tā sauktie "Cookies" - mazi teksta faili, kas tiek saglabāti Jūsu pārlūkprogrammas cietajā diskā. Tāpat mēs izmantojam arī "pixel tags‘‘ - sīkus grafiskus attēlus, kas palīdz aprēķināt kopējo apmeklētāju skaitu. Lietotāja dati tiek apkopoti tikai statistikas vajadzībām.

 

2. Informācijas izmantošana, lai radītu atgriezenisko saiti un augstu klientu apkalpošanas kvalitāti:

  • Lai nodrošinātu efektīvu pasūtījumu izpildi, savlaicīgu piegādi un augstas kvalitātes klientu apkalpošanu, mēs lūdzam Jūs sniegt šādu personisko informāciju: vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, u.c.
  • Dati ir droši ievadāmi banku vietnēs klientam pieslēdzoties pie internetbankas vai elektronisko maksājumu sistēmas.
  • E-veikala pakalpojumus var izmantot personas, kas vecākas par 18 gadiem.

 

3. Informācijas aizsardzība:

  • Mēs esam apņēmušies nenodot personas datus trešajām pusēm bez Jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kas paredzēti LR likumos.
  • Mēs izmantojam drošības pasākumus, lai aizsargātu Jūsu informāciju no neatļautas izpaušanas, ļaunprātīgas izmantošanas vai pārveidošanas, kā arī periodiski pārskatām drošības pasākumus un līmeni, lai nodrošinātu Jūsu privātumu.

 

4. Autortiesības

  • www.saffort.lv mājas lapas autortiesības pieder uzņēmumam UAB „Dremler“, tāpēc ir stingri aizliegts bez iepriekšējas rakstiskas piekrišanas kopēt, izmantot un izplatīt jebkādu informāciju, kas atrodama mājas lapā un to publicēt citās tīmekļa vietnēs vai informatīvos materiālos. Visus jautājumus, kas attiecas uz autortiesībām un www.saffort.lv esošās informācijas izmantošanu varat iesniegt sūtot e-pastu uz [email protected].

 

Visas domstarpības par šiem konfidencialitātes principiem tiek risinātas sarunu ceļā, vai Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.

Atgriezties augšā