Kā izvēlēties seifu?
Ko plānojat glabāt seifā?
Kad būsiet izlēmuši, ko glabāsiet seifā, varēsiet pareizi izvēlēties seifa izmēru, tipu, slēdzeni un drošības līmeni.
Kādam būtu jābūt Jūsu seifa izmēram?
Vispārējais noteikums ir šāds – pēc iespējas vienmēr izvēlieties lielāku seifu, nekā Jums sākumā liekas vajadzīgs.
Kādas drošības prasības?
Seifs aizsargā ne tikai pret zādzībām, bet arī pret ugunsgrēku. Jo dārgākas lietas Jums ir, attiecīgi jāizvēlas arī drošāks seifs.
Kur uzstādīsiet seifu?
Pastāv trīs seifu tipi pēc to uzstādīšanas veida: novietojams uz grīdas, iebūvējams sienā un grīdā.
Kādu izvēlēties seifa slēdzeni?
Populārākie seifi ar atslēgas tipa slēdzeni, mehānisko koda un elektronisko slēdzeni vai seifi ar dubultām slēdzenēm. Mūsdienās labākais risinājums – ar elektronisku slēdzeni slēdzami seifi.
Izvēles gids

Par mums

Kad Jums ir nepieciešams seifs, Jūs meklējat labāko, kādu Jūs varat nopirkt par atvēlēto naudas summu. Labāko seifu atradīsiet tikai aplūkojot lielu skaitu piedāvājamo seifu. Tāpēc mēs cenšamies vienuviet apkopot visus labākos seifus un dot Jums iespēju nopirkt jebkuru no tiem, neatkarīgi no tā, kur Jūs dzīvojat.

Mūsu mājas lapā atradīsiet vairāk nekā 1000 dažādu modeļu seifus. Tiem, kuri vēlas apskatīt piedāvājamos seifus klātienē, aicinām ierasties pie mums - šeit ekspozīcijā ir vairāk nekā 100 seifu modeļu.

 

Mūsu kompānija darbību uzsāka 04.06.1998., pirmais seifs tika pārdots vairāk nekā pirms 14 gadiem. Šajā laika posmā mēs izvērtējām visas iespējamās sistēmas, izpētījām visus seifus, kādus tik izdevās iegūt. Savu pieredzi izmantojām izveidojot lielāko seifu tirdzniecības vietu kontinentālajā Eiropā.

Lasiet mūsu atsauksmes, seifu īpašnieku viedokļus (iegādājušies, neaizmirstiet uzrakstīt savas atsauksmes), un izvēlējušies - droši iegādājieties, jo mēs Jums nodrošinām 100% naudas atgriešanas garantiju.

Rūpējoties par Jums, mēs esam izstrādājuši efektīvu loģistikas tīklu, tāpēc piegāde - bez maksas.

Ja Jums ir nepieciešama profesionāla palīdzība uzstādot seifu - ražotāja sertificēti speciālisti palīdzēs un uzstādīs Jūsu izvēlēto seifu, kā to pieprasa visi noteikumi.

Mūsu klienti ir privātpersonas, bankas, viesnīcas, privātie un valsts uzņēmumi.

Garantējam, ka seifus pirkt XT sistēmā ir vienkārši, ērti un pilnīgi droši.

Saffort - visi seifi vienā vietā.

Atgriezties augšā