Kā izvēlēties seifu?
Ko plānojat glabāt seifā?
Kad būsiet izlēmuši, ko glabāsiet seifā, varēsiet pareizi izvēlēties seifa izmēru, tipu, slēdzeni un drošības līmeni.
Kādam būtu jābūt Jūsu seifa izmēram?
Vispārējais noteikums ir šāds – pēc iespējas vienmēr izvēlieties lielāku seifu, nekā Jums sākumā liekas vajadzīgs.
Kādas drošības prasības?
Seifs aizsargā ne tikai pret zādzībām, bet arī pret ugunsgrēku. Jo dārgākas lietas Jums ir, attiecīgi jāizvēlas arī drošāks seifs.
Kur uzstādīsiet seifu?
Pastāv trīs seifu tipi pēc to uzstādīšanas veida: novietojams uz grīdas, iebūvējams sienā un grīdā.
Kādu izvēlēties seifa slēdzeni?
Populārākie seifi ar atslēgas tipa slēdzeni, mehānisko koda un elektronisko slēdzeni vai seifi ar dubultām slēdzenēm. Mūsdienās labākais risinājums – ar elektronisku slēdzeni slēdzami seifi.
Izvēles gids

KĀ IEPIRKTIES?

 

1. Izvēlieties preces un ievietojiet tās iepirkumu grozā

Aicinām Jūs izmantot mūsu atlases gidu vai produktu meklēšanas filtrus. Preci var pievienot grozam, noklikšķinot uz zaļās pogas.

2. Aizpildiet informāciju

Lai iegādātos seifu, reģistrācija nav nepieciešama, tas ir vienkārši!

Vienkārši aizpildiet savu kontaktinformāciju un izvēlieties vienu no maksājuma veidiem.

3. Apstiprinājums e-pastā

Savā e-pastā saņemsiet pasūtījuma apstiprinājuma vēstuli.

Kad prece būs nosūtīta, saņemsiet papildu informāciju par sūtījuma numuru un piegādes termiņu.

4. Piegāde

Parasti tiek piegādāts 2-3 darba dienu laikā, ja prece tiek speciāli pasūtīta - 4-6 nedēļas (informācija par piegādi ir norādīta pie preces).

Vai Jums ir jautājumi?

Sazinieties ar mums pa tālruni: +371 68 688 225 vai e-pastu [email protected]                      

                     

Kā apmaksāt?                

  1. Apmaksu varat veikt izmantojot internetbanku. Izvēlieties banku, kurā izmantojat internetbankas pakalpojumu, un Jums tiks izveidots maksājums ar nepieciešamajiem rekvizītiem. Kad maksājums tiks veikts, mēs sāksim pasūtījuma izpildi.
  2. Tāpat maksāt var arī ar Paysera, Paypal sistēmu.
  3. Apmaksāt preces varat arī piegādes brīdī kurjeram skaidrā naudā vai ar bankas karti. Par pasūtījuma apmaksu piegādes brīdī tiek pievienota papildu maksa, kas automātiski tiek pievienota pie kopējās pirkuma summas pasūtījuma informācijā. Šis nosacījums attiecas uz precēm, kas atrodas noliktavā, ar piegādi 2-3 darba dienu laikā.
  4. Varat izvēlēties kartes apmaksas veidu.
  5. Varat apmaksāt ar priekšapmaksas rēķinu, samaksāt ar pārskaitījumu saskaņā ar mūsu nosūtīto rēķinu (visu informāciju mēs Jums nosūtīsim e-pastā). Šajā gadījumā Jums pašiem būs jāveic bankas pārskaitījums. Mēs veiksim pasūtījuma apstrādi pēc tam, kad būsim pārliecinājušies, ka nauda ir pārskaitīta.

                            

Ja jums ir atlaides kods, neaizmirstiet to izmantot pēc maksājuma informācijas ievadīšanas, un jūs saņemsiet papildu atlaidi.

Sekojiet līdzi mūsu akcijām un jaunumiem.

 

Kā iegādāties?

  1. Jums ir jānovērtē saturu vērtība, ko grasaties turēt seifā; ir svarīgi izvēlēties seifu atbilstoši satura vērtībai, ko tur glabāsiet. Saffort sistēmā variet atrast filtra kategoriju "Naudas reitings" skaidras naudas vai vērtslietu uzglabāšanai, tās ir rekomendējošas vadlīnijas, lai palīdzētu jums iegūt vispārēju priekšstatu, tieši kāds seifs ir jums nepieciešams.

  2. Padomājiet, kādas lietas grasaties turēt seifā vai nākotnē varētu plānot turēt. Tas palīdzēs jums izlemt par seifa izmēru. Vienmēr ieteicams iegādāties seifu nedaudz lielāku nekā nepieciešams, lielākā seifā vienmēr atradīsiet ko ievietot. Mēs iesakām uz seifu skatīties kā uz mēbeli: jo tas būs ērtāks jūsu izmantošanai, jo lielāka iespēja, ka jūs savus dārgos priekšmentus noglabāsiet tieši seifā.

  3. Slēdzenes veids ir svarīgs ne tikai drošības izteiksmē, bet arī ērtības. Katrai slēdzenei ir mērķis, slēdzene ar atslēgu der vairāk konservatīvākiem cilvēkiem, kas vēlas uzticamu piekļuvi seifam jebkurā laikā, neatkarīgi no tā vai telpa ir mitra vai auksta. Elektroniskā atslēga ir moderna, ļoti ērti izmantojama, ātri atverama, jo nav nepieciešams nēsāt atslēgu, īpaši noderīga briesmu gadījumā, ja seifā turat pistoli. Jūs varat mainīt atvēršanas kodu, var izmantot "N" lietotāji. Baterijai izlādējoties, ir ārkārtas metodes kā ārēji to uzlādēt, lai varētu veikt elementu nomaiņu. Mehāniskās kombinācijas slēdzenei piemīt gan slēdzenes ar atslēgu, gan elektroniskās slēdzenes priekšrocības, taču vienīgais trūkums ir tas, ka to ir diezgan grūti izmantot, jo tiek aizņemts diezgan ilgs laiks, kamēr tiek ievadīts atvēršanas kods.

Atgriezties augšā