Kā izvēlēties seifu?
Ko plānojat glabāt seifā?
Kad būsiet izlēmuši, ko glabāsiet seifā, varēsiet pareizi izvēlēties seifa izmēru, tipu, slēdzeni un drošības līmeni.
Kādam būtu jābūt Jūsu seifa izmēram?
Vispārējais noteikums ir šāds – pēc iespējas vienmēr izvēlieties lielāku seifu, nekā Jums sākumā liekas vajadzīgs.
Kādas drošības prasības?
Seifs aizsargā ne tikai pret zādzībām, bet arī pret ugunsgrēku. Jo dārgākas lietas Jums ir, attiecīgi jāizvēlas arī drošāks seifs.
Kur uzstādīsiet seifu?
Pastāv trīs seifu tipi pēc to uzstādīšanas veida: novietojams uz grīdas, iebūvējams sienā un grīdā.
Kādu izvēlēties seifa slēdzeni?
Populārākie seifi ar atslēgas tipa slēdzeni, mehānisko koda un elektronisko slēdzeni vai seifi ar dubultām slēdzenēm. Mūsdienās labākais risinājums – ar elektronisku slēdzeni slēdzami seifi.
Izvēles gids

Kā iegādāties?

  1. Jums ir jānovērtē saturu vērtība, ko grasaties turēt seifā; ir svarīgi izvēlēties seifu atbilstoši satura vērtībai, ko tur glabāsiet. Saffort sistēmā variet atrast filtra kategoriju "Naudas reitings" skaidras naudas vai vērtslietu uzglabāšanai, tās ir rekomendējošas vadlīnijas, lai palīdzētu jums iegūt vispārēju priekšstatu, tieši kāds seifs ir jums nepieciešams.

  2. Padomājiet, kādas lietas grasaties turēt seifā vai nākotnē varētu plānot turēt. Tas palīdzēs jums izlemt par seifa izmēru. Vienmēr ieteicams iegādāties seifu nedaudz lielāku nekā nepieciešams, lielākā seifā vienmēr atradīsiet ko ievietot. Mēs iesakām uz seifu skatīties kā uz mēbeli: jo tas būs ērtāks jūsu izmantošanai, jo lielāka iespēja, ka jūs savus dārgos priekšmentus noglabāsiet tieši seifā.

  3. Slēdzenes veids ir svarīgs ne tikai drošības izteiksmē, bet arī ērtības. Katrai slēdzenei ir mērķis, slēdzene ar atslēgu der vairāk konservatīvākiem cilvēkiem, kas vēlas uzticamu piekļuvi seifam jebkurā laikā, neatkarīgi no tā vai telpa ir mitra vai auksta. Elektroniskā atslēga ir moderna, ļoti ērti izmantojama, ātri atverama, jo nav nepieciešams nēsāt atslēgu, īpaši noderīga briesmu gadījumā, ja seifā turat pistoli. Jūs varat mainīt atvēršanas kodu, var izmantot "N" lietotāji. Baterijai izlādējoties, ir ārkārtas metodes kā ārēji to uzlādēt, lai varētu veikt elementu nomaiņu. Mehāniskās kombinācijas slēdzenei piemīt gan slēdzenes ar atslēgu, gan elektroniskās slēdzenes priekšrocības, taču vienīgais trūkums ir tas, ka to ir diezgan grūti izmantot, jo tiek aizņemts diezgan ilgs laiks, kamēr tiek ievadīts atvēršanas kods.

Atgriezties augšā