1. Izvēlieties preces un ievietojiet tās iepirkumu grozā

Aicinām izmantot atlases ceļvedi vai preču meklēšanas filtrus. Jūs varat pievienot preci grozam, nospiežot zilo pogu.

2. Aizpildiet informāciju

Lai iegādātos seifu, nav jāreģistrējas, viss ir vienkārši! Vienkārši ievadiet savu kontaktinformāciju un izvēlieties vienu no maksājuma veidiem.

3. Apstiprinājums e-pastā

Uz jūsu e-pastu pa pastu saņemsiet pasūtījuma apstiprinājuma vēstuli. Kad nosūtīsim preci, Jūs saņemsiet papildus informāciju par sūtījuma numuru un piegādes laiku.

4. Piegāde

Normāls piegādes laiks - 2 darba dienas, ja prece ir noliktavā, ja prece ir pasūtīta, piegāde no 9. līdz 10 nedēļām - informācija par piegādes datumu ir norādīta preces iekšējā lapā.

Vai Jums ir jautājumi?

Sazinieties ar mums pa tālruni: +371 68 688 225 vai e-pastu [email protected]                      

                  

Kā apmaksāt?                

 • Jūs varat maksāt, izmantojot tiešsaistes banku. Izvēlieties banku, kurā izmantojat internetbankas pakalpojumu, un jums tiks izveidots pasūtījums ar nepieciešamajiem datiem. Kad pasūtījums būs pabeigts, mēs varēsim izpildīt jūsu pasūtījumu.
 • Maksāt var arī caur Paysera, Paypal, Revolut, Esto Pay sistēmu.
 • Samaksāt par preci kurjeram, kurš preci piegādājis, var skaidrā naudā vai ar karti. Šis nosacījums attiecas uz precēm noliktavā ar piegādes termiņu 2 dienas, (maksimālā norēķinu summa 2000 eiro).
 • Jūs varat izvēlēties maksājuma veidu ar karti.
 • Apmaksas veidu var izvēlēties: avansa rēķins, t.i. norēķināties ar pārskaitījumu pēc mūsu nosūtītā rēķina (visu informāciju nosūtīsim uz e-pastu). Šajā gadījumā bankas pārskaitījums būs jāveic pašam. Pasūtījums tiks apstrādāts pēc jūsu maksājuma saņemšanas. Neveicot samaksu par precēm 3 kalendāro dienu laikā, preču rezervācija tiek atcelta, pasūtījums tiek atcelts.
 • Jūs varat iegādāties preces ar nomaksu, izmantojot Esto līzingu. Ērti un ātri. Izmantojiet iespēju iegādāties seifu ar elastīgiem noteikumiem:

ESTO nomaksa – nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem.

Izmantojiet ESTO nomaksu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. ESTO nomaksa nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlaties ESTO nomaksu kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID, eParaksts mobile vai savu internetbanku.

Katrs līzinga pirkums ir finansiālas saistības. Pirms līzinga pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

 • Procentu likme sākot no 0%
 • Līguma maksa no 0 eiro
 • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

ESTO nomaksa ir pieejama visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 19 līdz 70 gadiem.

Maksā 3 vienādās daļās - bez papildu maksas un procentiem. Vienkārši maksā vēlāk!

ESTO 3 maksāšanas metode ļauj samaksāt par pirkumu trīs vienādās daļās, trīs mēnešu laikā. Katra mēneša maksājuma summa tiek aprēķināta dalot pirkuma groza vērtību trīs vienādās daļās. Bez procentiem. Nav papildu maksas. Vienmēr pieejama pirmstermiņa atmaksas iespēja, papildu maksa netiek piemērota. Maksājuma metodi nodrošina un pārvalda ESTO LV AS.

Lai samaksātu par pirkumiem, izvēlieties jaunāko maksājumu veidu tirgū - ESTO Pay Later!

Esiet gudri un izvēlieties ESTO Pay Later, lai samaksātu par pirkumiem! Jaunais un inovatīvais maksājumu risinājums palīdz ērti norēķināties par pirkumiem 30 dienu laikā. ESTO Pay Later ir gudrs veids, kā norēķināties un saņemiet preces uzreiz un atmaksāt mēneša laikā. Iegūstiet tieši to, kas jums nepieciešams, ar dažiem klikšķiem - bez procentiem, bez papildu maksas.Kā iegādāties?

 • Jums ir jānovērtē saturu vērtība, ko grasaties turēt seifā; ir svarīgi izvēlēties seifu atbilstoši satura vērtībai, ko tur glabāsiet. Saffort sistēmā variet atrast filtra kategoriju "Apdrošināšanas reitings" skaidras naudas vai vērtslietu uzglabāšanai, tās ir rekomendējošas vadlīnijas, lai palīdzētu jums iegūt vispārēju priekšstatu, tieši kāds seifs ir jums nepieciešams.
 • Padomājiet, kādas lietas grasaties turēt seifā vai nākotnē varētu plānot turēt. Tas palīdzēs jums izlemt par seifa izmēru. Vienmēr ieteicams iegādāties seifu nedaudz lielāku nekā nepieciešams, lielākā seifā vienmēr atradīsiet ko ievietot. Mēs iesakām uz seifu skatīties kā uz mēbeli: jo tas būs ērtāks jūsu izmantošanai, jo lielāka iespēja, ka jūs savus dārgos priekšmentus noglabāsiet tieši seifā.
 • Slēdzenes veids ir svarīgs ne tikai drošības izteiksmē, bet arī ērtības. Katrai slēdzenei ir mērķis, slēdzene ar atslēgu der vairāk konservatīvākiem cilvēkiem, kas vēlas uzticamu piekļuvi seifam jebkurā laikā, neatkarīgi no tā vai telpa ir mitra vai auksta. Elektroniskā atslēga ir moderna, ļoti ērti izmantojama, ātri atverama, jo nav nepieciešams nēsāt atslēgu, īpaši noderīga briesmu gadījumā, ja seifā turat pistoli. Jūs varat mainīt atvēršanas kodu, var izmantot "N" lietotāji. Baterijai izlādējoties, ir ārkārtas metodes kā ārēji to uzlādēt, lai varētu veikt elementu nomaiņu. Mehāniskās kombinācijas slēdzenei piemīt gan slēdzenes ar atslēgu, gan elektroniskās slēdzenes priekšrocības, taču vienīgais trūkums ir tas, ka to ir diezgan grūti izmantot, jo tiek aizņemts diezgan ilgs laiks, kamēr tiek ievadīts atvēršanas kods.