SEIFU UZSTĀDĪŠANA

Mūsu klientu bieži uzdots jautājums, kā uzstādīt seifu?

Pareiza seifu uzstādīšana atrisina drošības problēmu. Priecājamies, kad klienti seifu uzstādīšanu uztic amatniekiem vai lūdz konsultāciju un uzstāda seifu saviem spēkiem, ievērojot ražotāja norādītās uzstādīšanas instrukcijas un SAFFORT ekspertu ieteikumus.

Taču ir gadījumi, kad seifi uzstādīti nepareizi vai netiek uzstādīti vispār. Lai nodrošinātu sava īpašuma vispusīgu aizsardzību un seifa kalpošanu ilgtermiņā, nepieciešams ievērot sekojošus ieteikumus:

- Lai pareizi nostiprinātu seifu:

Ja seifs ir brīvi novietots, piem. Mēbeles vai Bruno, iesakām tās piestiprināt pie sienas un/vai grīdas. Šādus seifus parasti uzstāda mēbelēs, tāpēc svarīgi izvērtēt, vai plaukts izturēs seifa svaru, ja tas nav uzstādīts uz grīdas, bet, piemēram, acu augstumā uz plaukta skapī. Piestiprinot seifu, būsiet pārliecināts, ka to nevar izņemt zādzības gadījumā, ja tā svars ir salīdzinoši mazs, piem. līdz 100 kg.

Pistoļu vai medību un automātisko ieroču glabāšanai paredzēto seifu uzstādīšanas kārtību reglamentē LV likumi. Mēs iesakām vienmēr pārbaudīt visatbilstošāko informāciju. Šobrīd pie sienas un/vai grīdas ir obligāti jāpiestiprina seifi, ja to izmēri ir mazāki par 1500 x 400 x 300 mm.

Tāpat, izvēloties ieroču seifu, atcerieties, ka sienu un durvju biezums nedrīkst būt mazāks par 2,5 mm. Labākos ieroču seifu piedāvājumus varat atrast kategorijā Ieroču seifi. Varat arī izvēlēties no Bruņu seifi un Ugunsdrošie seifi kategorijām, ja plānojat glabāt ieroci kopā ar citām vērtīgām mantām.

Izvēloties Ugunsdzēsības seifu, ir svarīgi ņemt vērā to, ka parasti ražotāji nodrošina iespēju seifu nostiprināt tikai pie grīdas. Tāpēc, ja jums ir apsildāmā grīda, iesakām izvēlēties no seifiem, kas nodrošina piestiprināšanas iespēju pie sienas, piemēram:

TECHNOMAX TECHNOFIRE SĒRIJA - izvēlies šeit.

- Izmantojiet seifu, kā paredzēts.

Dažkārt klienti, neatrodot īstā izmēra grīdā iebūvētu seifu, nolemj uzbūvēt sienas seifu, ko ļoti iesakām nedarīt.

Pirmkārt, ja neatrodat vajadzīgā izmēra grīdas seifu, varat droši sazināties ar mums un mēs piemeklēsim piemērotu variantu no ražotāja kataloga. Mūsu klāstā ir arī modelis, kuru varat pielāgot sev atbilstoši vajadzīgajam dziļumam - Technomax GF/4K

Kāpēc sienas seifu nevar uzstādīt uz grīdas?

-       Sienas seifiem nav aizsargapvalka kā grīdas seifam, kas pasargā slēdzeni no bojājumiem.

-       Nav durvju atvēršanas mehānisma, kas atvieglo durvju atvēršanos uz augšu un atverot aizslēdzas, kas neļauj seifa durvīm pēkšņi nokrist un saspiest pirkstus.

-       Ja sienas seifs, īpaši ar elektronisko slēdzeni, ir uzstādīts grīdā, pastāv risks, ka uz slēdzenes nokļūst mitrums, kas var to sabojāt.

-       Ja seifs nav uzstādīts, kā paredzēts, garantija tiek zaudēta.

 

- Seifu ieteicams uzstādīt telpās, kur nav mitruma:

Izvēloties seifu ar elektronisko/biometrisko slēdzeni, iesakām to neuzstādīt telpās, kas nav apsildītas vai kurās ir paaugstināts mitruma līmenis. Pirmajā gadījumā tas var ietekmēt slēdzenes elementu ātru izsīkumu un būs jāmaina biežāk, otrajā gadījumā slēdzene var neizdoties, kas arī noved pie garantijas zaudēšanas.

Tāpēc, ja tomēr plānojat seifu uzstādīt neapsildītās telpās, piem. pagrabā, iesakām izvēlēties seifu ar atslēgu un/vai mehānisku koda atslēgu, kas ir izturīgs pret zemāku temperatūru un ja telpās ir augstāks mitruma līmenis.

 

Aizsargājiet savu īpašumu, atbildīgi nostiprinot un pareizi uzstādot seifu, kā norādījis ražotājs vai SAFFORT eksperti.

Ja jums ir kādi jautājumi vai nepieciešams padoms, droši sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim izvēlēties jūsu vajadzībām atbilstošāko seifu.

Konsultācija pa tālruni: +371 68 688 225 vai e-pastā [email protected]