Mūsu speciālistu padomi palīdzēs jums atbildēt uz jautājumiem un sašaurināt visām jūsu vajadzībām atbilstoša seifa meklēšanu. Mēs saprotam, ka mūsu sortimentā ir vairāk nekā 1000 preču, kas no pirmā acu uzmetiena apgrūtina meklēšanu, taču, to pareizi sašaurinot, tas ļauj piedāvāt vairākas dažādas iespējas, kas jums ir vispiemērotākās.

Zemāk piedāvājam jautājumu/atbilžu sadaļu, kas palīdzēs atbildēt uz nepieciešamākajiem jautājumiem pirms meklēšanas uzsākšanas pirms seifa iegādes. Jebkurā gadījumā, kad esat jau izvēlējies vienu vai vairākas iespējas meklēšanas laikā, droši jautājiet konsultācijai pa tālruni +371 68 688 225 vai e-pastu [email protected]

Jautājumi, uz kuriem ir svarīgi atbildēt sev:

1. Ko es plānoju glabāt seifā?

Iesakām pārdomāt, ko šobrīd un turpmāk plānojat glabāt seifā, kāda ir seifā glabātā satura vērtība.

Visbiežāk mūsu klienti seifā glabā ieročus, dokumentus, skaidru naudu, juvelierizstrādājumus, investīciju zeltu, medijus, fotogrāfijas un citas vērtslietas, piem. ir lietas, kas jāglabā seifā, t.i. Ieroči. Uz ieročiem attiecas LV ieroču uzglabāšanas prasības: minimālais sienas biezums 2,5 mm un/vai sertificēti seifi no zemākās klases S1

(par seifu drošības klasēm lasiet šeit)

Neatkarīgi no tā, ko izvēlaties, ir svarīgi izvēlēties to, kas pasargā jūsu īpašumu no bērniem, zādzībām vai pat ugunsgrēka.

2. Kur es uzstādīšu seifu?

Tās var būt mēbeles, sienas skapis, vieta zem gultas, niša sienā vai grīdā, vieta pagrabā vai redzamā vietā kā interjera sastāvdaļa. Ir svarīgi izlemt par vietu un novērtēt tās lielumu, jo, zinot izmērus, kas ierobežo seifa izmēru, varēsiet sašaurināt meklēšanu līdz atbilstošajam izmēram. To var izdarīt, izmantojot filtrus katras lapas kreisajā pusē.

Iesakām ņemt vērā arī savus nākotnes plānus, vai iespējams, ka jums būs nepieciešams vairāk vietas seifā, ja tā, tad iesakām izvēlēties vismaz vienu izmēru lielāku, nekā nepieciešams šobrīd, protams, ja jums nav izmēru ierobežojumu.

Tāpat ir svarīgi ņemt vērā ne tikai seifa ārējos izmērus, bet arī iekšējos, izvēloties seifu ar ugunsdrošību, tā iekšējais tilpums ievērojami samazinās sienu biezuma dēļ, kas var sasniegt vidēji apmēram 6 cm.

Mēs iesakām visus seifus drošāk piestiprināt pie sienas un/vai grīdas, un, ja tas ir iebūvēts grīdas vai sienas seifs, uzstādīt to saskaņā ar ražotāju un mūsu speciālistu ieteikumiem (vairāk varat lasīt šeit)

Savu drošības funkciju pildīs tikai droši piestiprināts seifs, īpaši, ja tā svars ir mazs un to var viegli nēsāt viens vai vairāki cilvēki.

Seifa vietu var plānot jau iepriekš, daudzos gadījumos klienti vēršas pie mums, projektējot mājas interjeru, sienas skapi vai citas mēbeles, ar mērķi vispirms izvēlēties seifu, bet pēc tam izgatavot mēbeles atbilstoši nepieciešamie izmēri, lai seifs varētu kompakti ievietoties. Iekārtojot māju vai veicot remontdarbus, iespējams arī plānot atrašanās vietu un iebūvējamiem seifiem, sākumā izvēloties seifu un tā izmēru, vēlāk izvairīsities no papildu problēmām, uzstādot seifu, jo jau būs esi gatavs ar seifa izmēriem, kas atbilst nišai sienā vai grīdā.

3. Vai man ir nepieciešama papildu ugunsdrošība?

Daudzi cilvēki nezina, bet seifs var aizsargāt jūsu vērtslietas no ugunsgrēka no 30 līdz 120 (min), ja seifs ir ugunī. Ugunsgrēka gadījumā pastāv liels risks liesmās pazaudēt skaidru naudu, dārglietas, dokumentus vai citas vērtīgas lietas. Ugunsdrošības seifs ir paredzēts aizsardzībai pret uguni, dūmiem un ūdeni, ko izmanto ugunsgrēka dzēšanai.

Ugunsizturīgajam seifam ir speciāla pildviela seifa sienās, kas pasargā no maziem vai lieliem ugunsgrēkiem, neļauj siltumam un ugunij sasniegt seifa saturu noteiktajā laikā (Vairāk informācijas par ugunsdrošajiem seifiem var atrast šeit).

4. Vai ir atšķirība starp sertificētu un nesertificētu seifu?

Tas ir. Mūsu sortimentā ir gan sertificēti, gan nesertificēti seifi. Redzam nepieciešamību piedāvāt klientiem dažādu drošības līmeņu seifus. Tiesa, nesertificēti seifi veido tikai 10 procentus. No mūsu klāsta mēs tos uztveram kā budžeta iespējas, kurām nav augsta drošības līmeņa, taču tās joprojām pilda savu funkciju saglabāt lietas.

Drošāk izvēlēties sertificētu seifu, jo tie ir pārbaudīti Eiropas laboratorijās uz noturību pret ielaušanos un uguni, atbilstot dažādu klašu drošības līmenim izvirzītajām prasībām. Izvēloties seifu savai mājai, iesakām izvēlēties no zemākās S1 drošības klases līdz EN-1143 -1 II klasei. Ja seifa saturs ir ļoti vērtīgs, izvēlieties seifus ar vēl augstāku drošības klasi. Birojiem, medicīnas un drošības iestādēm iesakām ņemt vērā prasības, ja tādas ir, un izvēlēties tās ar mūsu palīdzību.

Būtiski pieminēt, ka izvēloties sertificētu seifu iespējams iegūt izdevīgākus apdrošināšanas nosacījumus seifa saturam, preču lapu kreisajā pusē ir filtru sistēma, kurā var izvēlēties Apdrošināšanas reitingu.

5. Ar kādu slēdzeni izvēlēties seifu?

Seifu, tāpat kā durvis, var aizslēgt ar dažāda veida slēdzenēm.

Mēs piedāvājam seifus ar šāda veida slēdzenēm:

  • Atslēga;
  • Atslēga un mehāniskais kods;
  • Mehāniskais kods;
  • Elektroniskais kods;
  • Biometriskais (bloķēts ar pirkstu nospiedumu) + elektroniskais kods.

Nav vienas pareizās atbildes, kuru slēdzeni izvēlēties, tas viss ir atkarīgs no tā, kā jums būs ērti to lietot.

Mēs varam izcelt populārākos:

- Elektroniskās koda slēdzenes mūsu klienti arvien biežāk izvēlas lietošanas ērtuma dēļ, nav jānēsā līdzi atslēga vai jāuztraucas, ka to atradīs bērni vai nevēlamas personas. Kad elektroniskā slēdzene ir izlādējusies, ir ātri un vienkārši nomainīt baterijas, turklāt slēdzene neatveras pat ar izlādētu slēdzeni un ir droša.

- Atslēgu vai mehānisko koda slēdzeni biežāk izvēlas, ja seifs tiks uzstādīts neapsildāmās telpās, kur elektroniskā slēdzene vienkārši ātrāk izlādētos un biežāk nāktos mainīt elementus.

Izvēloties dubulto/kombinēto slēdzeni, piem. atslēga un mehāniskais kods vai biometriskais (bloķēts ar pirkstu nospiedumu)+ Elektroniskais kods nodrošina lielāku aizsardzību, jo seifam ir divas slēdzenes. Vairāk par slēdzenēm varat lasīt šeit.

6. Vai seifa cena nosaka drošības līmeni?

Savā sortimentā atbalstām populārākos uzticamo ES ražotāju seifus, kas konkurē savā starpā pēc to tehniskajiem parametriem un attiecīgi arī cenas.

Nesertificētie seifi ir lētāki, sertificētie – dārgāki drošības klases dēļ. Jo augstāks drošības līmenis, jo augstāka būs cena, jo seifa izgatavošanai tiek izmantots vairāk metāla, drošākas un/vai inovatīvākas slēdzenes, ražošanas tehnoloģijas, kas nodrošina augstu sertifikācijas līmeni.

Vai jums ir nepieciešams ietaupīt uz seifu? - Nē, kā zināms, šis ir ilgtermiņa pirkums un, lai nodrošinātu maksimālu drošību, iesakām izvēlēties tādu, kas ilgtermiņā atbilst jūsu vēlmēm.

 

Noslēgumā, tāpat kā jebkuram nopietnam pirkumam, ir svarīgi izvēlēties atbildīgi. Lai palīdzētu jums atrast seifu, katrā seifu kategorijas lapā kreisajā pusē ir filtri, kurus varat izmantot, lai sašaurinātu meklēšanu. Piemēram pēc 2-3 darba dienu izvēles filtrā "Piegāde". filtrēs sarakstu ar seifiem, kas mums ir noliktavā un varam piegādāt 2-3 darba dienu laikā.

Tāpat, izmantojot filtrus, varat izvēlēties drošības/sertifikāta līmeni, glabātuves izmēru, ražotāju un daudz ko citu. kas sašaurinās seifu sarakstu līdz jums vispiemērotākajiem.

 

Un, ja jums joprojām ir jautājumi vai nevarat atrast to, ko meklējat, vai nepieciešama palīdzība lēmuma pieņemšanā, mēs ar prieku sazināsimies ar jums pa tālruni +371 68 688 225 vai e-pastu info@saffort. lv

SAFFORT komanda