Kā izvēlēties seifu?
Ko plānojat glabāt seifā?
Kad būsiet izlēmuši, ko glabāsiet seifā, varēsiet pareizi izvēlēties seifa izmēru, tipu, slēdzeni un drošības līmeni.
Kādam būtu jābūt Jūsu seifa izmēram?
Vispārējais noteikums ir šāds – pēc iespējas vienmēr izvēlieties lielāku seifu, nekā Jums sākumā liekas vajadzīgs.
Kādas drošības prasības?
Seifs aizsargā ne tikai pret zādzībām, bet arī pret ugunsgrēku. Jo dārgākas lietas Jums ir, attiecīgi jāizvēlas arī drošāks seifs.
Kur uzstādīsiet seifu?
Pastāv trīs seifu tipi pēc to uzstādīšanas veida: novietojams uz grīdas, iebūvējams sienā un grīdā.
Kādu izvēlēties seifa slēdzeni?
Populārākie seifi ar atslēgas tipa slēdzeni, mehānisko koda un elektronisko slēdzeni vai seifi ar dubultām slēdzenēm. Mūsdienās labākais risinājums – ar elektronisku slēdzeni slēdzami seifi.
Izvēles gids

Bezmaksas atgriešana

SAFFORT – lielākā seifu izvēle vienā vietā, izvēlējušies vispiemērotāko Jums seifu droši iegādājieties tiešsaistē, jo mēs piedāvājam 100% naudas atgriešanas garantiju, pat vienu mēnesi pēc iegādes.

Nav svarīgi kurā Latvijas vietā Jūs dzīvojat – seifu mēs piegādāsim bez maksas, bez jebkādām minimālām pirkuma summām vai citiem izņēmumiem. Pērkot mūsu mājas lapā Saffort.lv preces tiek piegādātas 2-3 darba dienu laikā.

Ja kāda iemesla dēļ Jūs neesat apmierināts ar savu pirkumu – droši varat atgriezt seifu. Saffort Jums atgriezīs visu par seifu samaksāto naudu. Viss, ko mēs lūdzam, lai pirkums tiktu atgriezts tā oriģinālajā iepakojumā, pirms tam pārliecinoties, ka prece ir pienācīgā pārdošanas stāvoklī. Lai atgrieztu seifu, aizpildiet atgriešanas veidlapu un/vai līguma izbeigšanas aktu.

  • Seifu varat atgriezt 30 dienu laikā no iegādes dienas.
  • Seifam jābūt komerciālā stāvoklī, kādu Jūs to saņēmāt, un iepakotam oriģinālajā iepakojumā.
  • Saņemot atpakaļ atgrieztās preces, tās pārbauda saffort.lv pārstāvji. Pēc pārbaudes notiek naudas atgriešanas procedūra, nauda tiek atgriezta uz Jūsu norādīto kontu.

 

Atgriezties augšā