Kā izvēlēties seifu?
Ko plānojat glabāt seifā?
Kad būsiet izlēmuši, ko glabāsiet seifā, varēsiet pareizi izvēlēties seifa izmēru, tipu, slēdzeni un drošības līmeni.
Kādam būtu jābūt Jūsu seifa izmēram?
Vispārējais noteikums ir šāds – pēc iespējas vienmēr izvēlieties lielāku seifu, nekā Jums sākumā liekas vajadzīgs.
Kādas drošības prasības?
Seifs aizsargā ne tikai pret zādzībām, bet arī pret ugunsgrēku. Jo dārgākas lietas Jums ir, attiecīgi jāizvēlas arī drošāks seifs.
Kur uzstādīsiet seifu?
Pastāv trīs seifu tipi pēc to uzstādīšanas veida: novietojams uz grīdas, iebūvējams sienā un grīdā.
Kādu izvēlēties seifa slēdzeni?
Populārākie seifi ar atslēgas tipa slēdzeni, mehānisko koda un elektronisko slēdzeni vai seifi ar dubultām slēdzenēm. Mūsdienās labākais risinājums – ar elektronisku slēdzeni slēdzami seifi.
Izvēles gids

Bezmaksas atgriešana

SAFFORT – lielākais seifu klāsts vienuviet, tādēļ izvēloties seifu, droši iegādājieties to internetā, jo mēs nodrošinām 100% naudas atdošanas garantiju pat mēnesi pēc pirkuma veikšanas.

Neatkarīgi no tā, kur dzīvojat Latvijā - mēs seifu piegādāsim bez maksas, bez minimālās pirkuma summas vai citiem izņēmumiem. Ja kāda iemesla dēļ Jūs neesat apmierināts ar nopirkto seifu - varat droši to atgriezt. Saffort atgriezīs Jums naudu, ko esat samaksājis par seifu.
Viss, ko mēs lūdzam, ir atgriezt pirkumu oriģinālajā iepakojumā, pirms tam pārliecinoties, ka prece ir labā kārtībā. Lai atgrieztu preci, lūdzu, aizpildiet atgriešanas veidlapu.

Pircējs sedz seifa atgriešanas izmaksas tikai tad, ja seifs tika piegādāts labā kvalitātē un atbilda visiem esošiem interneta veikala preces aprakstiem, citos gadījumos atgriešanas izmaksas segs Saffort.

 

Jūs varat atgriezt seifu 30 dienu laikā no pirkuma datuma.


Seifam jābūt tādā pašā stāvoklī, kādā to saņēmāt, un iesaiņotam oriģinālajā iepakojumā.
Pēc preču saņemšanas tās pārbaudīs SAFFORT pārstāvji. Pēc pārbaudes tiks sākta atmaksas procedūra, un nauda tiks atgriezta uz Jūsu norādīto kontu.

 

Atgriezties augšā