Prīvātuma politika

www.saffort.lt - tīmekļa vietnē mēs iepazīstamies ar kompānijas UAB „Dremler“ darbību un pārdodamo seifu daudzveidību.

Mūsu darbība ir balstīta uz šiem konfidencialitātes principiem:

1. Droša personiskās informācijas vākšana:

  • Mēs cienām Jūsu privātumu un esam apņēmušies ievērot LR Personas datu aizsardzības likumu un citus tiesības aktus, kas regulē personas datu vākšanu;
  • Mēs nodrošinām katram lietotājam, kas izmanto e-veikala pakalpojumus, personas datu drošību;
  • Mēs tāpat kā daudzi internetveikali, apkopojam informāciju par mūsu apmeklētājiem. Pārlūkojot mūsu tīmekļa vietni, tiek fiksēta Jūsu IP adrese, pieslēgšanās laiks, lappušu norādes, ko esat apmeklējuši un arī cita informācija, ko mums sniedz tā sauktie "Cookies",  mazi teksta faili, kas tiek saglabāti Jūsu pārlūkprogrammas cietajā diskā. Tāpat mēs izmantojam arī "pixel tags‘‘, sīkus grafiskus attēlus, kas palīdz aprēķināt kopējo apmeklētāju skaitu. Personālie lietotāja dati tiek vākti tikai statistikas vajadzībām.

 

2. Informācijas izmantošana, lai radītu atgriezenisko saiti un augstu klientu apkalpošanas kvalitāti:

  • Lai nodrošinātu efektīvu pasūtījumu izpildi, savlaicīgu piegādi un augstas kvalitātes klientu apkalpošanu, mēs lūdzam Jūs sniegt šādu personisku informāciju,kā; (vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, u.c);
  • Katra e-veikala klienta pieslēgšanās pie internetbenkas vai elektronisko maksājumu sistēmu dati ir droši ievadāmi banku vietnēs;
  • E-veikala pakalpojumus var izmantot personas, kas vecākas par 18 gadiem.

 

3. Informācijas aizsardzība:

  • Mēs esam apņēmušies nenodot  personas datus trešajām pusēm bez Jūsu piekrišanas, izņemot gadījumus, kas paredzēti LR likumos.
  • Mēs izmantojam drošības pasākumus, lai aizsargātu Jūsu informāciju no neatļautas izpaušanas, ļaunprātīgas izmantošanas vai pārveidošanas, kā arī periodiski pārskatām drošības pasākumus un līmenī, lai nodrošinātu Jūsu privātumu.

 

4. Autortiesības

  • www.saffort.lt mājas lapas autortiesības pieder uzņēmumam UAB „Dremler“, tāpēc ir stingri aizliegts bez iepriekšējas rakstiskas piekrišanas kopēt, izmantot un izplatīt jebkādu informāciju, kas atrodas mājas lapā vai citās tīmekļa vietnēs. Visus jautājumus, kas attiecas uz autortiesībām un www.saffort.lt  esošās informacijas izmantošanu varat sniegt uz e.pastu info@dremler.lt.

 

Visas domstarpības par  šiem konfidencialitātes principiem tiek risinātas sarunu ceļā, vai Lietuvas Republikas tiesību aktos noteiktajā kārtībā.